Pomáháme uvést v život geniální myšlenky, velkolepé plány a sny Vás, majitelů a top manažerů firem. Klíčem je vždy práce s  lidmi. Na nich stojí Váš úspěch.

Disponujeme velkými zkušenostmi v těchto oblastech

Strategie a změny

Strategické plánování a řízení změn uvnitř firmy, převedení strategických plánů do každodenního života firmy

Nábor

Nábor, přímé vyhledávání kandidátů (executive search), jejich posouzení (assessment centra a diagnostické metody), rozpoznání rizik, která je vhodné při zahájení spolupráce mít na paměti

Výkonnost

Zvyšování výkonnosti a produktivity práce, budování firemní kultury, hodnocení a nastavení cílů, zvyšování motivovanosti zaměstnanců, nastavení systému odměňování

Adaptace a Rozvoj

Adaptace nových zaměstnanců a rozvoj stávajících, kariérní plánování, pokrytí klíčového know-how firmy a sdílení znalostí a dovedností ve firmě

PRACOVNÍ PRÁVO

Zavedení personální evidence, standardizace pracovněprávní dokumentace a zajištění souladu s platnou legislativou

JAK PRACUJEME A V CO VĚŘÍME

 • PTÁME SE A POSLOUCHÁME

  V první řadě pochopíme fungování Vašeho businessu, Vaše plány a cíle, získáme informace o Vašich klientech

 • ZAPOJÍME MANAGEMENT

  Vše tvoříme společně s Vámi, případně s nejužším managementem

 • ZAPOJÍME ZAMĚSTNANCE

  Vždy se snažíme maximálně zapojit i Vaše zaměstnance

 • ODBORNOST A CIT

  Využíváme své odbornosti, zkušeností a citu pro práci s lidmi

 • ETICKÉ ZÁSADY

  Morální a etické hodnoty jsou hranice striktně vymezující naši práci

Barbora Filáčková

Společnost Evolta jsem založila po více než 13 letech zkušeností v oblasti práce s lidmi. Mám obchodní uvažování a svoji energií a vášní pro práci s lidmi dokáži strhnout své okolí k nemožnému.

Fascinují mě technologické firmy, svět startupů a hledání cest, jak jim pomáhat růst. Jsem systemickým koučem (certifikát Institutu systemického koučování). V současnosti procházím výcvikem systemických konstelací. 

Mé předchozí uspěchy

Během 5 let jsem pomohla vyrůst společnosti Centrum holdings z 50 na 400 zaměstnanců, připravit ji k prodeji novému majiteli a zrealizovat fúzi s konkurenčním portálem Atlas.cz.

Během 6 měsíců jsem pomohla vybudovat online divizi Mladé fronty téměř na zelené louce.

Během 3 let jsem zavedla systém řízení výkonnosti do celé České spořitelny (více než 10.000 zaměstnanců) a ovlivnila jsem principy řízení výkonnosti v celé ERSTE group.

Miroslava Hrivňáková

Jsem HR Konzultant se zaměřením na vnitřní analýzy firem, individuální rozvoj manažerů i zaměstnanců.

Baví mě nahlížet pod pokličku firem a hledat možnosti dalšího rozvoje a růstu. Mám zkušenosti s řízením organizačních změn, stavěním HR týmu, nastavováním HR procesů i s náborem lidí na seniorní pozice.

Mé předchozí uspěchy

Mám zkušenosti se standardně řízenými firmami, s implementací konceptu "svobodné firmy" i z prostředí startupů.

Ve své praxi jsem vybrala desítky lidí, absolvovala stovky pohovorů a přečetla tisíce životopisů. Získala jsem nedocenitelnou zkušenost v Etneteře, firmě fungující na principu svobody v práci.

Jsem certifikovaným terapeutem EFT.

Mám dceru a 3 pejsky.

Kateřina Sluková

Pro společnost Evolta zaštiťuji garanci výběrových metod těch pravých lidí pro Vás. Jsem psycholog s více než dvánáctiletými zkušenostmi s výběrem zaměstnanců. Specializuji se na design assessment center a využívání dalších diagnostických metod.

Mé předchozí uspěchy

Své zkušenosti jsem získala v personální agentuře, kde jsem pro vybrané klienty fungovala téměř jako interní HR. Společně jsme pracovali na náboru, na budování firemní kultury a řešení ad-hoc probémů, se kterými se manažeři potýkali.  

Zajímavou a velmi dynamickou zkušenost jsem pak přidala ve společnosti Centrum Holdings, kde jsem paralelně pracovala na obsazení až 40 pozic, a přesto se mi dařilo držet průměrnou délku obsazení náborového požadavku na 28 dnech.

Své dovednosti pro práci s lidmi piluji také na výchově svých dětí.